COVID-19

Aktuální informaceVážení hosté, děláme vše pro to, aby váš pobyt u nás byl bezpečný a současně příjemný.

S účinností ode dne 22. listopadu 2021 od 00:00 hod. do odvolání tohoto mimořádného opatření se:

Poskytovat ubytovací služby je možné všem, kteří nemají žádné příznaky onemocnění covid-19 a prokáží, že splňují jednu z podmínek (toto neplatí pro děti do 12 let), které jsou popsané v ŽS Systém O-N-T: Očkování – prodělaná Nemoc – Test. Prokazovat bezinfekčnost lze pouze certifikátem o očkování, potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 ne starším než 180 dní. PCR testy jsou uznávány pouze ve výjimečných případech.

Tyto osoby se mohou ubytovat nejdéle na 7 dní a pokud chtějí pobyt prodloužit, musejí splnit tuto podmínku znovu, nebo si na místě udělat samotest s negativním výsledkem.

V souvislosti s prokázáním bezinfekčnosti platí výjimka možnosti prokázání se PCR testem (ne starším než 72 hod.), pro ubytované osoby z důvodu pracovní cesty, potřeby péče o jinou osobu, osobě má být poskytnuta zdravotní služba a již ubytovaným osobám (před nařízením změn).

Ubytovací služby mohou být kromě těchto osob poskytnuty také následujícím osobám:
· Těm, kterým byla nařízena izolace nebo karanténa.
· Těm, kteří jsou v bytové nouzi a kterým ubytování zprostředkoval územní samosprávný celek (obec, kraj...).

V ubytovacích zařízeních, je nutné mít ve všech společných prostorách nasazený respirátor či jiný ochranný prostředek bez výdechového ventilu s filtrační účinností alespoň 94% (respirátory třídy FFP2 / KN 95, nanorouška apod.). Při ubytování dodržujte zvýšená hygienická pravidla a, pokud je to možné, zdržujte se převážně ve svém hotelovém pokoji.

Pro hotelové wellness platí tyto samé podmínky, jako pro ubytování.


Z preventivních důvodů kontrolujeme naše hosty při příjezdu bezkontaktním teploměrem. V případě zvýšené teploty host nemůže být ubytován.

U návštěvníků využívající naše wellness služby si při naměření zvýšené teploty vyhrazujeme právo nevpustit klienta do prostor a neposkytnout rezervované služby. Každý ubytovaný host navíc vyplňuje čestné prohlášení - Prohlášení o bezinfekčnosti.

Jsme připraveni se o vás postarat i v tomto čase a prosíme vás o spolupráci při dodržování hygienických a bezpečnostních opatření. Upozorňujeme vás, že ve vnitřních veřejných prostorách aktuálně platí vládní nařízení o nošení roušek.

Prosíme, mějte svou roušku vždy po ruce. Roušku lze odložit jen při konzumaci a v prostorách wellness. Používejte roušky v prostorách recepce, lobby, výtahu a na chodbách.

Dle pokynů hygieniků pravidelně a ve zvýšené četnosti dezinfikujeme veřejné prostory. Na vybraných místech jsou vám k dispozici dezinfekční prostředky na ruce a na recepci máme pro vás jednorázové roušky.

Děkujeme, že jste k nám s důvěrou zavítali, a přejeme vám příjemný pobyt.
Hotel Rehavital v Jablonci nad Nisou hodnocení