COVID-19

Aktuální informaceVážení hosté, děláme vše pro to, aby váš pobyt u nás byl bezpečný a současně příjemný.

Ubytovací služby lze poskytnout pouze od 24.5.2021:

Ubytování poskytujeme každému, kdo splňuje jednu z následujících podmínek:

i) negativní POC antigenní test ne starší 72 hod nebo negativní PCR test ne starší 7 dní (u dětí do 6 let věku není testování požadováno) -nejméně 14 dní od aplikace druhé dávky očkovací látky (v případě jedno dávkového schématu pak 14 dní od aplikace)

ii) Prodělané onemocnění covid-19, od kterého neuplynulo více než 180 dní.

Samotest? Již neplatí možnost přijet jen s čestným prohlášením. Na hotelu při příjezdu vám test můžeme poskytnout – 100 Kč/test


Hotelové wellness bude v provozu od 14.6.2021.


Z preventivních důvodů kontrolujeme naše hosty při příjezdu bezkontaktním teploměrem. V případě zvýšené teploty host nemůže být ubytován.

U návštěvníků využívající naše wellness služby si při naměření zvýšené teploty vyhrazujeme právo nevpustit klienta do prostor a neposkytnout rezervované služby. Každý ubytovaný host navíc vyplňuje čestné prohlášení - Prohlášení o bezinfekčnosti.

Jsme připraveni se o vás postarat i v tomto čase a prosíme vás o spolupráci při dodržování hygienických a bezpečnostních opatření. Upozorňujeme vás, že ve vnitřních veřejných prostorách aktuálně platí vládní nařízení o nošení roušek.

Prosíme, mějte svou roušku vždy po ruce. Roušku lze odložit jen při konzumaci a v prostorách wellness. Používejte roušky v prostorách recepce, lobby, výtahu a na chodbách.

Dle pokynů hygieniků pravidelně a ve zvýšené četnosti dezinfikujeme veřejné prostory. Na vybraných místech jsou vám k dispozici dezinfekční prostředky na ruce a na recepci máme pro vás jednorázové roušky.

Děkujeme, že jste k nám s důvěrou zavítali, a přejeme vám příjemný pobyt.
Hotel Rehavital v Jablonci nad Nisou hodnocení