Firemní aktivity/Teambuilding

Stáhněte si naší brožuru ZDE

Firemní akce

Připravujete teambuldingovou akci pro vaši firmu a rozhlížíte se po hotelu, který vám nabídne skvělou zábavu, příjemné ubytování i regionální gastronomii? Chcete být venku, nebo raději uvnitř? Láká vás sport a adrenalin, nebo spíše různé tvůrčí činnosti? U nás si vybere každý. Hotel Rehavital je totiž perfektním místem pro vaši teambuildingovou akci. Vše připravujeme na míru a dle individuálních potřeb klienta.

Pro zpestření vaší firemní akce rádi zorganizujeme některý z našich originálních programů.

Outdoorové aktivity Komentované procházky krásami naší krajiny – kvízy, soutěže, výhry Sportovní aktivity – lodě, kola, koloběžky, bobová dráha, lezecká stěna, lanové centrum
Relaxační aktivity Aromaterapie Jóga Workshopy vaření, pečení
Tvořivé dílny Práce s kahanem Práce s korálky Návštěva skláren, výroby dřevěných hraček Návštěva levandulové farmy s aktivitami – vazby ze suchých květin, plstění, aromaoleje
Gastrozážitky Degustace regionálních výrobků Jóga Degustace vín a originálního jabloneckého vína

 

Pro více informací a nabídku na míru nás prosím kontaktuje:
event@rehavital.cz

 

Konferenční místnost

Konferenční místnost hotelu Rehavital se nachází v přízemí a díky dennímu světlu a četným oknům se jedná o velmi světlou a příjemnou místnost. Můžeme Vám poskytnout prostory o velikosti 53 m². Maximální kapacita se sezením 50 míst. Uspořádání je vždy uzpůsobeno přáním klienta. Na Vaši žádost Vám připravíme také občerstvení od jednoduchého coffeebreaku až po raut.

Možnosti využití Školení & Semináře
Firemní prezentace a zasedání
Obchodní jednání s partnery
Různá skupinová setkání
Reklamní akce & workshopy
Cvičení a relaxace
Vybavení Dataprojektor
Projekční plátno
Flip chart
Wi-Fi připojení
CENÍK

Pro více informací a nabídku na míru nás prosím kontaktujte:
event@rehavital.cz

Pronájem restaurace

Prožijte nezapomenutelné okamžiky v naší restauraci, kterou můžete pronajmout pro soukromé akce, oslavy, večírky či výročí.

Prostor vám rádi ponecháme bez našich zásahů, nebo veškeré přípravy nechte na nás. Rádi vám připravíme občerstvení, výzdobu, zajistíme obsluhu a vyhovíme veškerým vaším představám.

Náš unikátní prostor, propojený se zahradou, vytváří ideální kulisu pro různé typy událostí. Oživte své akce v naší restauraci v jedinečném stylu, který zanechá nezapomenutelný dojem na všechny vaše hosty.

Cena za celodenní pronájem bez našich zásahů činí 6 000 Kč + personál 2000 Kč na pomocný úklid, který je vždy nutností. Akce, oslavy, večírky s našimi přípravami jsou na individuální kalkulaci.

U pronájmu restaurace požadujeme 50% zálohu předem z celkové částky pronájmu.

Pro více informací a nabídku na míru nás prosím kontakujte: event@rehavital.cz

Pronájem zahrady

Oslavujte v přírodě! Pronajměte si naši zahradu pro soukromé akce, oslavy, večírky či přátelské posezení.

Zahradu vám ponecháme v jeho přirozené kráse, nebo se postaráme o veškeré detaily: od občerstvení, výzdoby a obsluhy až po hudbu, abyste se nemuseli o nic starat.

Naše zahrada nabízí oplocený prostor, který zaručuje klid a soukromí pro vaše události. S možností zapůjčení grilu je ideální jak pro slunné letní, tak i pro útulné zimní akce.

Pro více informací a nabídku na míru nás prosím kontakujte: event@rehavital.cz

U pronájmu restaurace požadujeme 50% zálohu předem z celkové částky pronájmu.

Workshopy

Všechny tyto akce jsou přístupné veřejnosti.
Více informací naleznete u každé akce zvlášť. ARCHIV AKCÍ