STRAVOVÁNÍ - SNÍDANĚPřijďte si k nám užít pravou chuť Jizerských hor. Snídaně je základem nastartování se na celý den, nejen naší fyzické síly,ale především i té psychické. A to si my v hotelu Rehavital uvědomujeme. Proto jsme pro Vás připravili takový koncept snídaně, aby naplnil všechny Vaše potřeby. Naše snídaně se skláda ze studených i teplých pokrmů. Dbáme na to, aby se najedli vydatně jak dospělí, tak děti a i ti, kteří trpí potrvinovými alergiemi. Snídani tvoří výběr z mléčných a masných výrobků, kde vždy najdete produkty našich lokálních dodavatelů. Autentičnost naší snídaně je nám vším.

Milujeme ovoce i zeleninu, a proto chceme, aby jí bylo dostatek na našich stolech.
Uvědomujeme si, jak krásný je to prožitek, když si ráno dáte kávu nebo čaj a k tomu se můžete zakousnout do čerstvého sladkého pečiva. A není nic krásnějšího než, když víte, že je to pečeno dle tradičních jizerských receptur. Každý den je u nás snídaně jiná, jelikož my neradi snídáme denně to samé, a chceme tudíž Vás denně něčím jiným překvapit.

Věřte, že nic nám nedělá větší radost. Pokud nebudete moci si u nás užít snídani, rádi Vám připravíme snídaňový balíček s sebou. Polopenzi u nás nabízíme skupinám a i na ní spolupracujeme s osvědčeným lokálním partnerem, který pro Vás večeře rád připraví.

Hotel Rehavital nabízí ve své prostorné restauraci bohatou snídani, která je vždy již v ceně pobytu.

Těšíme se na Vás a přejem dobrou chuť.
Hotel Rehavital v Jablonci nad Nisou hodnocení