STRAVOVÁNÍ - SNÍDANĚPřijďte si k nám užít pravou chuť Jizerských hor.

Na našich snídaních si pochutná každý.

Máte speciální stravovací návyky nebo potravinové alergie? Vůbec nevadí, na naších snídaních podáváme bezlepkové potraviny, veganské i vegetariánské pokrmy.

Potřebujete se něčím po ránu zahřát? Máme nejen studený ale i teplý bufet. Rádi ochutnáváte lokální produkty nebo farmářské výrobky? Tak to jste u nás správně.

Denně na našich snídaních můžete ochutnat certifikované regionální produkty jako například uzeniny pana Karla Kloučka www.reznictvi-uzenarstvi-kloucek.cz, vynikající párky od pana Josefa Drdy z Železného Brodu. Regionálním produktem jsou i marmelády a medy, které jsou nedílnou součástí našich snídaní - Dobroty od tetičky www.dobrotyodteticky.cz, med od pana Zástěry a jeho rodiny www.mi-za.cz.

Pečivo a vynikající voňavý chleba k nám vozí z pekárny v Lučanech nad Nisou, kde ještě stále používají parní pece na chleba www.ceskepecivo.cz/. Ochutnejte i skvělé jablonecké sirupy Kitl www.kitl.cz nebo levandulový sirup www.levandulovna.cz.

Ochutnejte i skvělé jablonecké sirupy Kitl www.kitl.cz.

Na našich snídaních si pochutná každý nejen díky výběru. Naše snídaně jsou přístupné veřejnosti i formou balíčku s sebou pro ty, co pospíchají.

Cena pro veřejnost nebo snídani s sebou je 199 Kč.

Pokud chcete někomu darovat poukaz na snídani u nás, není to žádný problém.

Dárkové poukazy naleznete ZDE.

Hotel Rehavital v Jablonci nad Nisou hodnocení