STRAVOVÁNÍ - SNÍDANĚPřijďte si k nám užít pravou chuť Jizerských hor. Snídaně je základem nastartování se na celý den, nejen naší fyzické síly,ale především i té psychické. A to si my v hotelu Rehavital uvědomujeme. Proto jsme pro Vás připravili takový koncept snídaně, aby naplnil všechny Vaše potřeby. Naše snídaně se skláda ze studených i teplých pokrmů. Dbáme na to, aby se najedli vydatně jak dospělí, tak děti a i ti, kteří trpí potrvinovými alergiemi. Snídani tvoří výběr z mléčných a masných výrobků, kde vždy najdete produkty našich lokálních dodavatelů. Autentičnost naší snídaně je nám vším.

Milujeme ovoce i zeleninu, a proto chceme, aby jí bylo dostatek na našich stolech.
Uvědomujeme si, jak krásný je to prožitek, když si ráno dáte kávu nebo čaj a k tomu se můžete zakousnout do čerstvého sladkého pečiva. A není nic krásnějšího než, když víte, že je to pečeno dle tradičních jizerských receptur. Každý den je u nás snídaně jiná, jelikož my neradi snídáme denně to samé, a chceme tudíž Vás denně něčím jiným překvapit.

Denně na našich snídaních můžete ochutnat certifikované regionální produkty jako například uzeniny pana Karla Kloučka www.reznictvi-uzenarstvi-kloucek.cz, vynikající párky od pana Josefa Drdy ze Železného Brodu. Regionálním produktem jsou i marmelády a medy, které jsou nedílnou součástí našich snídaní, Dobroty od tetičky www.dobrotyodteticky.cz nebo med od pana Zástěry a jeho rodiny www.mi-za.cz.

Ochutnejte i skvělé jablonecké sirupy Kitl www.kitl.cz.

Těšíme se na Vás a přejem dobrou chuť.
Hotel Rehavital v Jablonci nad Nisou hodnocení