Kariéra

Snídaňový pracovník

Jste spíše ranní ptáče než sova?

Máte rádi okamžité výsledky své práce a zpětnou vazbu?

Jste rádi pánem svého prostoru?

Baví vás práce jak práce rukama, tak práce s papíry?

Baví vás vymýšlet nové recepty, učit se novým věcem?

Máte praxi v oboru? Skvělé, Vás potřebujeme!

Do našeho malého hotelu hledáme kolegu/gyni na pozici snídaňového pracovníka.

V týdnu se začíná od 6:00 ráno do 14:30 a 2x víkend v měsíci od 7:00 do 15:30.

Náplň práce:

  • příprava snídaní pro hotelové hosty - bufet - spolupráce s regionálními dodavateli
  • objednávky surovin
  • inventura skladového zboží
  • zodpovědnost za zboží v regionálním prodeji v restauraci - objednávky, inventura

Pozice je určena pro ty, kteří jsou rádi samostatní, nevadí jim zodpovědnost, a především je těší spokojený zákazník.

Co nabízíme?

  • práci v centru Jablonce nad Nisou
  • práci v malém týmu
  • stabilní pozici s platovým ohodnocením
  • zaměstnanecké benefity
  • školení
  • možnost projevit svoji kreativitu
  • možnost pomoct lidem mít krásné zážitky z dovolené

Nástup:

  • Červen DPP, DPČ
  • Srpen HPP

! Pro více informací a zaslání životopisu kontaktujte stepanka@rehavital.cz či 608 780 001.

Recepční

Máte rádi lidi a komunikaci s nimi? Baví Vás administrativa? Toužíte po práci, kde je každý den jiný? Pomáhat lidem plnit si sny?

Tak jste ten pravý/ta pravá pro tuto pozici.

Požadujeme:
praxe recepční výhodou
angličtina/němčina
smysl pro humor a spravedlnost
nutnou dávku profesionality a odosobnění se v případě komplikovaných či konfliktních situací
nadšení pro tento obor

Nabízíme:
být součástí týmu, který chce lidem plnit sny a umožnit odpočinek pro tělo, duši i mysl angažování v dění v regionu
podpora eventů pro region
benefit na využívání hotelového wellness a masáží zvýhodněné mobilní tarify
celoroční vzdělávání
firemní akce pro zaměstnance
směny ranní (6:30 -15:00) a odpolední
(13:30 -22:00)

NÁSTUP NA ZAUČENÍ - IHNED

Pro více informací kontaktujte stepanka@rehavital.cz, či 608 780 001.