O nás

Díky skvělému umístění hotelu v samém centru Jablonce budete mít Jizerské hory i celý náš region jako na dlani.

Paletu chutí, které nabízí náš kraj, můžete ochutnat na našich vyhlášených regionálních snídaních. Specifické vůně ze zdejší přírody ucítíte nejen na našich chodbách, ale především v našem wellness, jež nabízí odpočinek pro každého. Pro ty z vás, kteří rádi ochutnávají místní dobroty, máme připravený také koutek plný lokálních výrobků. S nimi si odvezete jizerskou kulturu až k vám domů.

U nás se můžete nechat hýčkat a zároveň si užít krásu Jizerských hor. Věříme, že vás okouzlí stejně, jako okouzlily kdysi nás. Mechové chodníčky, rašelinové potůčky a plody místních stromů osloví i městské typy, kteří spíše vyhledávají kavárny či vyhlášené restaurace. Kterých je ale v okolí našeho hotelu také mnoho.

Naše Mise:

Jsme víc než ubytování. Jsme poznáním regionu, kterým vás provedeme všemi 5 smysly.

Naše Vize:

Den za dnem každému hostovi nabídnout to nejlepší z regionu. Jizerské hory a jejich kouzla a taje mají být nejen součástí pobytu u nás, smyslem je vzít si kus našich hor v srdci s sebou domů.​

Jizerské hory provádí naše klienty celým hotelem, potkáte je na pokoji, ochutnáte na snídani, procítíte v našem wellness a osaháte si ho v našem regionálním prodeji.

kitl
Kudyznudy.cz - tipy na výlet