AKCE

Work shop Ele Pele
termín konání Ele Pele: 16.10. a 14.11.2018


Přijďte si navléknout náramek z minerálů a polodrahokamů. Paní Jana Machačná, pořadatel této akce má pro vás přichystáno více než 150 druhů kamenů.
Můžete si vyrobit libovolný počet náramků, použít různé minerály, polodrahokamy, ale také komponenty a přívěšky. Cena jednoho náramku je 250 Kč.
Náramky z kamenů se hodí na různé příležitosti, mohou být jak extravagantním, tak elegantním doplňkem.
Paní Machačná má přichystané korálky i pro Vaše ratolesti.

Hotel Rehavital má pro návštěvníky workshopu otevřený bar, kde najdete něco dobrého, jak pro malé, tak i velké.
Pro více informací o workshopu.Joga v hotelu Rehavital s lektorkou Majdou


Od září můžete navštívit v hotelu Rehavital pravidelné lekce jogy. Pravidelné a správné praktikování jogy dělá klidnou, bystrou mysl, pružné a silné tělo, vnáší do života větší spokojenost. Joga není jen o cvičení, je to přístup k životu, filozofie, práce s myslí.

Lektorka Majda Halamová učí jogu už od roku 2012. Klade důraz na dodržení základních pohybových princů, jako správné linie, využití síly, váhy a dechu. Nepodléhá moderním trendům, ale cvičí dynamicky. Připraví Vaše tělo postupně.

Lekce se budou konat každé čtvrtky v měsíci od 18:30 do 20:00. Rezervace je nutná, hlašte se prosím na telefonním čísle 737 291 505, nebo na emailu: majda.halamova@gmailcom. Cena jedné lekce je 150 Kč, permanentka 10+1 je za 1200 Kč. Platnost permanentky je půl roku.

Více informací, jak o lektorce, tak o lekcích najdete na www.majdajoga.cz


Hotel Rehavital v Jablonci nad Nisou hodnocení